Вітання голови Синодальної літургічної комісії УПЦ з 10-ю річницею архієрейської хіротонії

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ, ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ФІЛАРЕТУ, МИТРОПОЛИТУ НОВОКАХОВСЬКОМУ І ГЕНІЧЕСЬКОМУ ГОЛОВІ СИНОДАЛЬНОЇ ЛІТУРГІЧНОЇ КОМІСІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ 

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

Прийміть наші сердечні вітання з 10-ю річницею архієрейської хіротонії від Синодальної Літургічної Комісії Української Православної Церкви.

У цей знаменний день десятиліття тому Ви прийняли на себе великий і відповідальний жереб Апостольського служіння – вести корабель церковний крізь бурхливе море земного життя до тихої гавані Царства Небесного. Силою Духа Святого Ви отримали цього знаменного дня жезл архіпастирства над стадом церковним, щоби Ваші духовні чада були причетними до повноти благодатного буття у лоні Святої Матері Церкви, живлячись із чистого джерела Євангельського учення.

У цей визначний день сердечно бажаємо Вашому Високопреосвященству благодатної допомоги Божої у високому Святительскому служінні, щоб і надалі виконувати слова святого апостола Павла: «Дбайте про любов, і про духовне пильнуйте»(1 Кор.14,1)!

Зичимо Вашій Святині доброго здоров’я, духовної міцності,творчої наснаги у роботі зі створення й редакції літургічних текстів,які для благоговійного звершення служб потрібні Матері Церкві.Благословенного довголіття від Спасителя нашого — Архієрея Великого Христа Бога. Нехай Всеблагий Господь щедро наділяє Своєю милістю і щедротами Вас та всіх вірних, що знаходяться під Вашим архієрейським омофором!

Многії літа!

εις πολλά έτη δέσποτα

З любов’ю у Пастиреначальнику Христі, Синодальна Літургічна Комісія УПЦ

Київ 

12.02.2021

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *