Відбулося чергове пленарне засідання Синодальної літургічної комісії Української Православної Церкви

29 травня 2021 року під головуванням митрополита Новокаховського і Генічеського Філарета у Іверському чоловічому монастирі міста Одеси з благословіння високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльского на запрошення намісника обителі, архієпископа Южненського Діодора, відбулося чергове пленарне засідання Літургічної комісії при Священному синоді УПЦ.

Перед початком роботи Комісії було звершено заупокійну літію за видатним регентом Михайлом Семеновичем Литвиненком напередодні річниці упокоєння сповідника віри сучасності.

Комісією були розглянуті актуальні питання літургічного життя та проекти нових богослужбових чинів, які будуть представлені для розгляду на Священний синод Української Православної Церкви.

На пленарному засіданні було також розглянуто ряд важливих питань богослужбового життя Церкви. Зокрема, Синодальною літургічною комісією висловлено занепокоєння щодо випадків друку богослужбових текстів, які не проходили рецензування та не були представлені для розгляду Священним синодом УПЦ.

Засідання розпочалося й завершилося спільною молитвою.

Після засідання учасники молитовно вклонилися святиням міста Одеси, відвідали Свято-Покровський скит у с.Маринівка, мали теплу зустріч з правлячим архієреєм Одеської єпархії, а також взяли участь у відкритті фестивалю молоді та сім’ї «Покровське поле».

Наступного дня, 30 травня, в неділю 5-ту після Пасхи, у Свято-Успенському кафедральному соборі Одеси учасники Синодальної літургічної комісії УПЦ співслужили високопреосвященнішому митрополиту Одеському та Ізмаїльському Агафангелу за святковою Божественною Літургією у день пам’яті святого праведного Іони Одеського.

Відеосюжет Одеської єпархії

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *