Відбулося чергове пленарне засідання Літургічної Комісії при Священному Синоді УПЦ

24 листопада 2020 року під головуванням митрополита Новокаховського і Генічеського Філарета у Церковно-археологічному музеї Київської духовної академії відбулося чергове пленарне засідання Літургічної Комісії при Священному Синоді УПЦ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Комісії.

Комісією були розглянуті актуальні питання літургічного життя та проекти нових богослужбових чинів, які будуть представлені для розгляду на Священний Синод Української Православної Церкви.

На пленарному засіданні було також розглянуто й затверджено концепцію офіційного сайту Синодальної Літургічної Комісії УПЦ.

Також повідомляється про створення телеграм-каналу Синодальної Літургічної Комісії УПЦ, де будуть публікуватися: нові богослужбові тексти, затверджені Синодом УПЦ; проекти богослужбових чинів, послідувань, служб, молитов, що знаходяться на розгляді Комісії; вказівки до богослужінь; книги та статті з літургіки. Приєднатися до каналу можна за посиланням: https://t.me/LitDep_UOC.

Засідання розпочалося й завершилося спільною молитвою.

Прес-центр УПЦ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *