Чергове пленарне засідання Синодальної літургічної комісії УПЦ

7 вересня 2021 року з благословення предстоятеля Української православної Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України ОНУФРІЯ, під головуванням митрополита Новокаховського і Генічеського ФІЛАРЕТА, в ставропігійному храмі на честь Собору славних і всехвальних 12 апостолів міста Києва на запрошення настоятеля храму протоієрея Миколая РІЗУНА відбулося чергове пленарне засідання Літургічної комісії при Священному Синоді УПЦ.

Перед початком роботи Комісії її учасниками у священному сані було звершено Божественну Літургію.

Після спільної молитви членами Комісії було обговорено актуальні питання літургічного життя Української Православної Церкви та проекти нових богослужбових чинів, які будуть представлені для розгляду Священного Синоду Української Православної Церкви.

На пленарному засіданні було також обговорено випадки видання богослужбових текстів без благословення Священного Синоду Української Православної Церкви, не затверджених Рецензійною комісією та без схвалення Синодальної Літургічної комісії. За результатами дискусії буде підготовлено рапорт Предстоятелю Української Православної Церкви.

Засідання завершилося спільною молитвою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *